Pokoje blisko basenów termalnych

Czy wiesz, że na Podhalu w ciągu tygodniowego pobytu każdego dnia możesz wypoczywać na innych basenach termalnych? dwa fantastyczne kompleksy termalne – Termy Szaflary i Termy Gorący Potok ­– mieszczą się w miejscowości Szaflary, blisko Tatrzańskiego Dworka. Jeśli więc marzysz o cudownym relaksie w pełnej minerałów wodzie geotermalnej, odprężającym hydromasażu, przyjemnym cieple saun i wodnym szaleństwie dla całej rodziny – zobacz naszą ofertę na noclegi blisko term Szaflary!

Podczas zameldowania nasi Goście otrzymują atrakcyjne zniżki na baseny termalne: Termy Szaflary, Gorący Potok, Termy Chochołowskie oraz Bania.

Noclegi termy

Wygodne pokoje i smaczne wyżywienie

W ośrodku wypoczynkowym Tatrzański Dworek zadbaliśmy o wszystko, co może umilić noclegi w pobliżu term Szaflary. Czekają na Ciebie wygodne pokoje dla 2, 3 lub 4 osób. Każdy pokój ma prywatną łazienkę, zestaw kosmetyków, minilodówkę i TV. W większości pokoi z balkonem możesz delektować się widokiem na Tatry.

Byś miał siłę na wodne szaleństwa, w cenę noclegu wliczone jest pożywne śniadanie w formie bufetu. Oferujemy też smaczne i obfite obiadokolacje. Dla wygody gości przez całą dobę w jadalni dostępna jest herbata oraz ekspres do kawy. Wśród udogodnień na terenie naszego obiektu w Białym Dunajcu czeka m.in. ogrodowa altana z grillem, plac zabaw dla dzieci, szałas nad rzeką i bezpłatny parking. Dojazd na Termy Szaflary zajmuje 10 minut!

Przewodnik po termach

Poznaj świat basenów termalnych

Zobacz nasz krótki przewodnik po wszystkich basenach termalnych na Podhalu. Znajdziesz w nim m.in. informacje o odległości term od naszego obiektu oraz cenniki term w Szaflarach, Bukownie, Białce, Zakopanem i Chochołowie. Pamiętaj, że w ramach noclegów w Tatrzańskim Dworku otrzymujesz zniżki na termy i inne atrakcje w regionie

Termy Szaflary – 4,5 km

Dzięki wysokiej mineralizacji woda w basenach termalnych Szaflary ma świetne właściwości zdrowotne. Czekają tu dwa baseny wewnętrzne oraz dwa zewnętrzne z wodą o temperaturze od 30 do 38 stopni C. Do tego trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna, strefa dla dzieci i liczne urządzenia do hydromasażu.

Termy Szaflary cennik.

Termy Gorący Potok (Szaflary) – 4,5 km

Kilkanaście basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową o temperaturze 34-40 stopni C. Na termach Gorący Potok czekają zjeżdżalnie, gejzery i wodne masaże, atrakcje dla dzieci, strefa saun, a nawet park linowy i ścianka do wspinaczki.

Termy Gorący Potok cennik

Aqua Park Zakopane – 8 km

Termy Zakopane łączą sport i rekreację z rozrywką. Ciepła woda ma właściwości lecznicze dzięki licznym minerałom. Czekają tu baseny rekreacyjne, w tym jeden z torami pływackimi, zjeżdżalnie, bicze wodne, podwodne gejzery, jacuzzi i sauny.

Aqua Park Zakopane cennik

Termy Bukovina (Bukowina Tatrzańska) – 10 km

Najbardziej eleganckie spośród term na Podhalu. Czekają tu 3 zjeżdżalnie i 12 basenów rekreacyjnych i pływackich, kilka z nich także na zewnątrz. Do tego liczne sauny, łaźnie parowe i relaksujące jacuzzi. Temperatura wody waha się od 30 do 38 stopni C.

Termy Bukovina cennik

Terma Bania (Białka Tatrzańska) – 18 km

Strefa z basenami, strefa zabawy, relaksu i saunarium. Terma Bania to w sumie 14 niecek basenowych, zjeżdżalnie o łącznej długości 300 m, a wśród atrakcji czekają m.in. armatki wodne i sztuczne fale. Woda o temperaturze 34-38 stopni C zawiera cenne dla zdrowia mikroelementy.

Terma Bania cennik

Chochołowskie Termy (Chochołów) – 24 km

Najmłodsze z term na Podhalu. Oprócz licznych basenów i beczek z wodą, czeka tu także strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową, siatka do wspinaczki i przeszklona sauna z widokiem na Tatry. Woda w Chochołowskich Termach ma temperaturę od 32 do 36 stopni C.

Chochołowskie Termy cennik

Z pokoju na termy

Biały Dunajec noclegi w okolicy term

Biały Dunajec to doskonała baza wypadowa w kierunku wszystkich basenów termalnych na Podhalu. W najbliższej okolicy, tylko 5 km od Tatrzańskiego Dworku, który oferuje wygodne pokoje blisko term, znajdują się dwa świetne ośrodki termalne w Szaflarach. Polecamy je jako doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, grup zorganizowanych, i seniorów, którzy chcą skorzystać z dobroczynnego działania wód leczniczych. Zobacz, jakie jeszcze atrakcje skrywa Biały Dunajec i nieco dalsza okolica

Adres

Noclegi Poronin

ul. Miłośników Podhala 115
34-425 Biały Dunajec

Social media

Potrzebujesz danych do przelewu? Kliknij w poniższy przycisk

noclegi

Nasze Obiekty

Tatrzański Dworek Noclegi Biały Dunajec
apart prestige
Góralska Rezydencja

Zapisz się i otrzymaj -5%

Bądź z nami na bieżąco dowiaduj się o aktualnych ofertach, otrzymasz również zniżkę w wysokości 5% na wybrane okresy w naszym obiekcie.

Poprawnie zapisałeś się do newslettera