Zobacz, jakie atrakcje oferuje nasz ośrodek wypoczynkowy

Góralski szałas nad rzeką pełną pstrągów, ścieżka spacerowa wśród łąk i pasących się owiec, kuligi z pochodniami, klimatyczna altana w ogrodzie, wreszcie – atrakcje wewnątrz obiektu na niepogodę. To tylko część atrakcji, którymi możemy zaskoczyć Cię podczas pobytu w Tatrzańskim Dworku! Każda z naszych ofert specjalnych obejmuje noclegi z atrakcjami w Poroninie – Białym Dunajcu. Zobacz aktualne pakiety i wybierz coś dla siebie!

Góralski szałas nad rzeką

Biały Dunajec Poronin najlepsze atrakcje

Dla naszych gości wybudowaliśmy w Białym Dunajcu koło Poronina prawdziwy góralski szałas. Niezwykle klimatyczny, cały ze świerkowego drewna. Znajduje się wśród łąk, niemal nad samym brzegiem rzeki Biały Dunajec, ok. 500 m od obiektu. Możesz dojść do niego przyjemnym spacerem ścieżką wiodącą wśród łąk.

 

Do szałasu dojeżdżają kuligi, a przy dźwiękach góralskiej kapeli można imprezować do rana. W środku przygotowaliśmy drewniane ławy i stoły; jest też specjalne miejsce, gdzie pali się „watra”, jak w górach nazywamy ognisko. Możesz w niej upiec kiełbaski, szaszłyki albo inne specjały, które przygotuje nasza kuchnia.

 

Góralski szałas dostępny jest tylko dla gości Tatrzańskiego Dworku. Swobodnie mieści się w nim 50 osób – czyli tyle, ile jest miejsc noclegowych w naszym ośrodku wczasowy w Białym Dunajcu. Impreza integracyjna z regionalnym poczęstunkiem w szałasie to świetna propozycja dla grup zorganizowanych – zapytaj o noclegi z atrakcjami dla grup w Tatrzańskim Dworku.

Kulig z pochodniami

Biały Dunajec – Poronin noclegi z atrakcjami

Kulig zakończony pieczeniem kiełbasek w ognisku? To między innymi z myślą o zimowych przejażdżkach saniami powstał nasz góralski szałas. Pomagamy zorganizować kulig w Białym Dunajcu i Poroninie dla grup zorganizowanych, na kuligi z pochodniami zabieramy też naszych gości, którzy w Tatrzańskim Dworku spędzają m.in. Boże Narodzenie i Sylwestra. Z kuligów nie rezygnujemy, gdy śnieg już się stopi – sanie zastępują wtedy góralskie powozy i bryczki. Po przejażdżce, która zaostrza apetyt, czeka na Ciebie pyszne jedzenie i nocleg w wygodnym pokoju. Gotowy na magiczny kulig z pochodniami u stóp Tatr?

Impreza z kapelą góralską

Atrakcje nie tylko w Poroninie

Jedną z najlepszych atrakcji w Poroninie – Białym Dunajcu jest impreza z kapelą góralską. Możemy zorganizować ją w jednym z dwóch należących do nas obiektów: w  Tatrzańskim Dworku lub w drewnianym szałasie nad rzeką. Góralski zespół poderwie Cię do tańca, a gawędziarz z humorem opowie m.in. o góralskich zwyczajach i legendach. Na imprezie nie zabraknie pysznego jedzenia. Specjalnością Tatrzańskiego Dworku jest płonący udziec, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych gości.

Noclegi z atrakcjami

Te atrakcje czekają na Ciebie Tatrzańskim Dworku

W ogrodzie na terenie ośrodka mamy stylową, całkiem sporą altanę z grillem – idealne miejsce na niespieszny, popołudniowy relaks. Na dzieci czeka ogrodowy plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią i piaskownicą (zobacz udogodnienia dla rodzin z dziećmi). Przygotowaliśmy też atrakcje wewnątrz obiektu: wśród nich jest stół do ping-ponga i bilard oraz sala na dyskoteki czy wieczorki taneczne.

 

Ośrodek wypoczynkowy Tatrzański Dworek to także klimatyczne pokoje gościnne z łazienkami, TV i małą lodówką. W większości są to pokoje z balkonem i pięknym widokiem na Tatry. W całym obiekcie działa bezprzewodowy internet WiFi, do dyspozycji gości jest też herbata i ekspres do kawy – można z nich bezpłatnie korzystać przez całą dobę. Tatrzański Dworek to także noclegi z wyżywieniemW cenę każdego noclegu wliczone jest bogate śniadanie, nasza kuchnia przygotowuje też smaczne i obfite obiadokolacje.

Co jeszcze?

Adres

Noclegi Poronin

ul. Miłośników Podhala 115
34-425 Biały Dunajec

Social media

Potrzebujesz danych do przelewu? Kliknij w poniższy przycisk

noclegi

Nasze Obiekty

Tatrzański Dworek Noclegi Biały Dunajec
apart prestige
Góralska Rezydencja

Zapisz się i otrzymaj -5%

Bądź z nami na bieżąco dowiaduj się o aktualnych ofertach, otrzymasz również zniżkę w wysokości 5% na wybrane okresy w naszym obiekcie.

Poprawnie zapisałeś się do newslettera